INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


MIRACL TERAPIJA - NOMIERINOŠA EĻĻAS ŠAMPŪNS
MIRACL TERAPIJA - NOMIERINOŠA EĻĻAS ŠAMPŪNS - HALONIS - Apstrāde - matu kopšanas

MIRACL TERAPIJA - NOMIERINOŠA EĻĻAS ŠAMPŪNS
HALONIS - Apstrāde - matu kopšanas


DERMOLENITIVO ŠAMPŪNS naftas fizioloģisko pH
Jutīga āda un dermatītu problēmām ir arī ideāli piemērots bērniem. -Eļļas šampūns ir fizioloģiska pH, formulēti tīrīšanas aģentiem, kas iegūti no kokosriekstu eļļa ir ārkārtīgi delikāts "-agresīvs un ar ļoti zemu ietekmi uz ādu. Bagāta ar nomierinošas aktīvās sastāvdaļas un dermocalmanti "satur Cocoil alkilsavienojumos grupa" kura zemu kairinājumu un kuru augstu aizsardzības pasākumi ir alkilsavienojumos grupa, kas spēj radīt sava veida aizsardzības, paturot abas ādas matu ķīmiskās struktūras dēļ. Delikāts bāzes ar noteiktu aktīvo sastāvdaļu kombinācija sajauc dermolenitivi, padara ideāli piemērots tīrīšanai matu ķīmisko apstrādi, kas var kairināt ādu un jutīga āda kopumā; pēc produkta arī liels kā bieža lietošana un delikāts.
Aktīvās sastāvdaļas: ekstrakts Calendula nomierinošas un emollient pasākumus; Attīrīšanas un emollient bagāts ar Islandes ķērpi ekstrakts "gļotas, lai nomierina; Glicerīns un mitrinošs faktors NMF2 jau atrodas ādu; Allantoin un alfa Bisabolol aktīvo Speciālie principi pret apsārtumu un dermolenitiva darbība.
iepakojums: 250 ml pudelē.

FLUIDO DERMO NOMIERINOŠAS
Nomierinošas un mitrinošs šķidrums tiek norādīts, ja sausa āda "jutīgu un nosarka. Izmantot tīru tieši uz galvas ādas ārstēšana "var izmantot arī, lai maisījums. Tajā aktīvi pieder barojot antioksidants un mīkstinot spīdums ".
iepakojums: pudeli ar no 100 ml pipete.

Related

MIRACL TERAPIJA - ROSINOŠS SISTĒMA - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
MIRACL TERAPIJA - HALONIS
REBUILDER EVOLUTION - HALONIS

X

privacy