INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


BIOCORALL
BIOCORALL - HANTESIS - Apstrāde - matu kopšanas

BIOCORALL
HANTESIS - Apstrāde - matu kopšanas


rekonstrukcija bojātiem matiem , kas izgatavoti no koraļļu aļģes

pētniecības laboratorijas un attīstīšana Hantesis BIO - dzimis CORALL :līnijas produktus rekonstrukcijas pastāvīgo matu bojātās nelabvēlīgi laika apstākļi, vielas, piemēram, hlors vai pārāk agresīvas ķīmiskas apstrādes, krāsošanas līdzekļus no super balināšanai vai balināšanai.
BIO - CORALL, pamatojoties uz koraļļaļģu, Amino keratīns, provitamīnu B, A vitamīna un E, veic rekonstrukciju tieši uz matiem, kur tas ir neatgriezeniski bojāts. Garozā
Koraļļaļģu ir bagāta būtības ļoti mitrina ādu un matus, tās audos ir aminoskābes, urīnviela, fruktoze un vitamīns PP, kas dod matu spēku, vitalitāti, spīdumu un maigumu, rekonstruējot tos. Provitamīnu B baromatus, padarot to maigu, gludu un spīdīgs kā zīds.
Vitamīniun E ir antioksidants, cīnās ar brīvajiem radikāļiem, savu rīcību, anti- novecošanās ādas un uztur matu veselīgu un spēcīga. Hidrolizēts keratīna, kas irviela, līdzīga Dabas keratīns, dod uzturs, maigumu, spēku un spīdumu visiem matiem.

K - CORAL šampūns
CORAL K - SHAMPOO bāzes Aļģes Reef, iršampūns kopējo rekonstrukcijas matu sabojāt ķīmiski apstrādājot pārāk agresīvs. Bagāti ar keratīna aminoskābes, Pro B grupas vitamīnu, A un E vitamīniem, veic pastāvīgu atjaunošanu un antioksidants, novērš ādas novecošanu un stumbra.
izmantošanas veidu : uzklāt nepieciešamo daudzumu uz mitriem matiem un masāža maigi. Noskalo un atkārtot, ja nepieciešams. Turpināt piemērojot Re - Lietišķa Oil vai Coral.
pakete :. 250 ml pudele

RE - Konstruktīvs OIL
RE - Konstruktīvs eļļa ireļļa, bagāta ar vitamīniem, Aļģes Reef vielas un antioksidanti, kas cīnās ar brīvajiem radikāļiem un novērš novecošanos stumbra. Stiprinot keratīna struktūru matiem, dot viņiem spēku, ķermeņa un vitalitāti.
izmantošanas veidu : pēc mazgāšanas ar K - Coral šampūns, izplatīt
RE - konstruktīvu ILO garumi un padomus, maigi masāža apstrādājamās vietas. Atstājiet uz 5-10 minūtēm. Rūpīgi noskalot ar siltu ūdeni.
pakete :. 150 ml pudele

CORAL aļģu masku
Jūraszāles Reef, CORAL aļģu masku irbarojoša maska ​​kopējo rekonstrukcijas matu sabojāt ķīmiski apstrādājot pārāk agresīvs. Tā ir bagāta ar vielām, kas saistīti ar dabisko keratīnu, vitamīniem B, A un E, kas rekonstruēt iekšējo struktūru matiem un ir antioksidants, novērš ādas novecošanos un matiem.
izmantošanas veidu : pēc mazgāšanas ar K - Coral, noņemiet lieko ūdeni nosusinot ar dvieli. Piesakies nepieciešamo summu CORAL aļģu masku, pārklāj ar plastmasas vāciņu un tad atkal ar dvieli. Ļauj iegremdēties 5-10 minūtes. Rūpīgi noskalot ar siltu ūdeni.
pakete :. 150 ml tube

SILK DROPS
SILK DROPS irsarežģīts kondicionēšana, barojošs, spilgtumu un palīgvielām, noderīga, lai novērstu split galiem.
izmantošanas veidu : Izplatīt 2-3 pilienus produkta uz pirkstu galiem un attiecas uz garumu un galiem. Izmantot uz mitriem vai sausiem matiem.
pakete :. 30 ml flakons dozators

SHINING Mist
Spīdošs Mist irspray laka nav gāzes, kas, pateicoties tā aktīvajām sastāvdaļām, nodrošina matu mīkstumu un izsmalcinātu spīdumu, novēršot statisko elektrību.
izmantošanas veidu :. Spray tieši uz matiem no attāluma 25-30 cm no matiem
pakete : nē. gāzes aerosola pudele ar 150 ml

Related

3ACTION - HANTESIS
EUDERMIQUE - ar botānisko ekstraktu - HANTESIS
EUDERMIQUE : APSTRĀDE , lai novērstu matu izkrišana - HANTESIS
EUDERMIQUE : TREATMENT jutīgai ādai un matiem - HANTESIS
EUDERMIQUE : matu augšanas TREATMENT palīdzot - HANTESIS
EUDERMIQUE - HANTESIS
EUDERMIQUE : uzturošā terapija un profilakse Bojājumu ĀDAS MIN - HANTESIS
EUDERMIQUE : attieksme pret defektiem uz ādas - HANTESIS
FreeRange - HANTESIS
Gluds & CURLY - HANTESIS
NIRHAJ - HANTESIS

X

privacy