INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


BALZAMS linu sēklām
BALZAMS linu sēklām - STRUKTIS - Balzami - matu maskas

BALZAMS linu sēklām
STRUKTIS - Balzami - matu maskas


anti - static matiem

Atcelt elektrostatisko efektu, veicinot stilu. Tā baro un pārstrukturē matu šķiedrupadara to viegli ķemmējami un nodrošina maigumu un spīdumu matiem. Samazina porainību aizsargā galus matiem apstrādāts.

BALSAM HERBAL
kondicionēšana darbība

Efektīvs produkts ar noteiktām īpašībām detangling un neitralizējošo kas padara matus zīdaini un mīksti. Tas ir izgatavots no dabīgiem produktiem, kas apvieno arī ar struktūru matu. Tās sastāvs padara to īpaši piemērotu bojātiem matiemkrāsoti vai balināti.
box. 1000 ml pudeles

Herb CREAM
augu maska ​​- efekts nav tauki

Great mitrinātājspārstrukturēšanas un detangling matus sausa un trauslisamazina porainību matiem un split galiem. Piešķir maigumu un spīdumu matiem. Patīkama balzamiko aromāts efekts.
izmantošanas veidu : ir piemērots mitriem matiempēc mazgāšanas. Atstājiet uz dažām minūtēmtadrūpīgi noskalo pirms žāvēšanas.
box. jar 1000 gr

WHITE CREAM
antistatiska apstrāde detangling - Pārbūves

Bagāts ar aktīvovieta efektīvu rīcību attiecībā uz bojātiem matiemizsmelti un nedzīvs. Tā stiprina matus sagrāvušas ķīmiskās apstrādes (ilgviļņikrāsvielas un balināšanas), un novājinājusi ilga atrašanās saulē vai sāls. Piešķir matiem veselīgu un starojošu izskatunodrošinot viegli ķemmējamus un zīdainus pēc taustes. Aizsargā pret split galiem, un ir antistatisku efektu uz sausiem matiem un galiem.
box. multi - kuģis devu 1000 g

Related

X

privacy