INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


ARGANA & MAKADĀMIJAS NAFTAS
ARGANA & MAKADĀMIJAS NAFTAS - BIACRE' - Estētika

ARGANA & MAKADĀMIJAS NAFTAS
BIACRE' - Estētika


ĶERMEŅA EĻĻA ĶERMEŅA BŪTĪBA
ķermeņa eļļas aerosols

Dabas argana eļļas, Macadamias, flaxseed, mandeles un E vitamīnu, ar antioksidantu jaudas spēj pret brīvo radikāļu ražota no Ultravioletā starojuma un citi vides faktori. Piemērots arī sausa āda vai iedegušo ādu, atstājot ādu hidrāti un mīksta, silta un pārklājošo aromāts.
lietošanas noteikumi: pēc dušas vai pēc peldēšanās ādu vēl mitri, masāžas lēni un vienmērīgi pār ķermeņa un lai tie paši izžūtu. Var arī izmantot sausu ādu.
iepakojums: 100 ml pudele.

ĶERMEŅA KRĒMS
šķidruma ķermeņa krēms

Normal sausas ādas losjons, bagāti ar dabas aktīvajām vielām, mīksti un viegli izplatīties. Apkaro sausumu, vienlaikus aizsargājot ādu no izžūšanas. Sinerģija starp kakao sviests, Shea sviestu, argana, argana eļļas, Makadāmijas un saldo mandeļu eļļas atstāj ādas uztura, elastība, maigumu un mitrināšanu. Izmantot katru dienu padara ādu gludu, mīksta un mīksta.
lietošanas noteikumi: ķermeņa masāža, līdz tā ir pilnībā uzsūcas. Tas nav taukains.
iepakojums: 200 ml pudeles ar 100 un dozators.

ĶERMEŅA SVIESTS
ķermeņa sviests

Sviesta bagāts ar dabas aktīvās sastāvdaļas, labi un patīkami izplatīt. Minētas kā dabīga barība ļoti sausa āda nepieciešama intensīva barības, mitruma un aizsardzību. Aktīvās sastāvdaļas, kakao sviests, Shea sviestu un argana argana eļļas, Makadāmijas eļļa, saldo mandeļu un E vitamīns atstāj ādas gludi, mīksta, elastīga, hidratēts un aizsargā brīvo radikāļu.
lietošanas noteikumi: ķermeņa masāža, līdz tā ir pilnībā uzsūcas. Ideāls, pēc vanna un saules iedarbības. Tas nav taukains.
iepakojums: 250 ml burku.

Related

X

privacy