INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


ALAMANDA
ALAMANDA - CPM - Estētika

ALAMANDA
CPM - Estētika


Brazīlijas matu noņemšanas

DABISKA IZVĒLE
Desmitgažu pieredze no augstas kvalitātes epilatorie vaska ražotāju konstante un pašreizējā apņemšanās pētniecība un attīstība ir radījusi reālu un unikāls Brazīlijas Vaksācija ALAMANDA: dabas ir piemērots visiem ādas tipiem "no negants mīksta un ideāls' zemu siltuma ietekme uz ādu un gandrīz nesāpīga. Plasticized polivinila bez 'Pandit' Paraben "alergēni un smagie metāli.

SVEĶI
100 % dabiski "no Brazīlijas priedēs" tiek attīrīts ar ļoti konkrētu Esterificēšanas procesus un dot vaska augstas saķeres koeficienta mati, kas ir iekļauts bez turējās dziļajos ādas cilmes. Rezultāts ir precīzs un gandrīz nesāpīga matu noņemšanas, pat gadījumos, īss matu un sīksts. Nav pierādījumu arī pastāvīgi izmantot šo vasku mazina matu augšanu ' samazinās diametrs un saīsinātu laiku starp epilēšanas.

BIŠU VASKS
Lielisku palīdzību tieši no dabas. Bišu vaska dod dabiski vasks, gluda un samtaina pakampt, padarot to īpaši piemērots jutīgai ādai ar pazeminātu sāpju slieksnis gadījumos jānodrošina elastība. Īpašā tekstūra padara produktu piemērota pilna ķermeņa matu noņemšanas un īpaši piemērota intīmas jomas mākslas un epil Vaksācija vīriešiem.

PASSION FRUIT EXTRACT
Dārgo ekstrakta, kas iegūts no Brazīlijas augļu vienmēr izmanto Amazon iedzimtajiem labvēlīgas īpašības un ārstnieciskajām īpašībām. Ir pazīstams ir "tās svarīga antioksidanta īpašības aizsardzības un ricostituienti dermā iekaisuma". Pateicoties vitamīnu A "B" c "un" Omega 6 beta karotīns un minerālvielas, kuras 'Bioflavonoids ir īpaši bagātīgas' palīdz arī normālas atjaunošanas aizsardzības barjeru dermā saskaņā ar stresu.

VAKSĀCIJA
Depilācijas apstrādes produkts piemērots visiem ādas tipiem no mīksta un zema termiskā trieciena negants ķirurģiskā ādas un gandrīz nesāpīga. Ieteicams pēc tam pat jaunietēm "par smalkajām detaļām un Vaksācija vīriešiem.
iepakojums: 400 ml burku un diskus no 1000g.

SAMTAINS pulveris pre vasks
Mīkstina ādu, sagatavojot epilēšanas ' absorbē atlikuma mitruma matu vasks saķeres veicinot stublāju un nevis uz ādas. Izveido aizsargbarjeru, kas vajadzīgi, lai novērstu apsārtumu un iekaisumu un spēlē nomierinošas "dziedināšanas un līdzsvarot ādas aizsardzībai pret ārējiem, patogēnus. Atstāj ādai maiga un samtaina ādu aizsargā.
iepakojums: pudeli, 200 g.

NOMIERINOŠAS naftas passion augļu eļļa toniks pēc vaska
Slavena ar savu neticami antioksidantu aizsardzības un dermis 'atjaunojošās' pretiekaisuma īpašības. Bagāts vitamīniem A "B" c "un" Omega 6 beta karotīns un minerālvielas palīdz Bioflavonoids "normālu" ādas reģenerācijas saskaņā ar stresu un tās aizsardzības barjeras. Bagātina saldo mandeļu eļļa un tālāk uzņemto vitamīnu un minerālvielu, kas padara to īpaši barojoša un emollient "maigāku"elastība"ir spējusi atjaunot stingrību un suppleness pat, īpaši arīdās un sausas. Darbojas kā normalizāciju un atjaunojošās idrolipico dermā un epidermas sniedz nozīmīgu ieguldījumu uzturēšanai vitamīnu un minerālu vērsta jauneklīgāku ādu atstāj "kompakts" samtaina un patīkami aromātisks.
iepakojums: 500 ml pudelē.

Related

SAMTA - ROTOLO EPILAZIONE VELVET - CPM
SAMTA PĒC VASKA VASKA SILDĪTĀJS - CPM
Pielāgot formas tērpu - CPM
MAXCARA - CPM
MAXELLE - CPM
MAXCARA PLUS - CPM
MAXELLE - CPM

X

privacy