INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


FLY X2
FLY X2 - BABYLISS PRO - Frizieru piederumi

Rate this product:


1 click

FLY X2
BABYLISS PRO - Frizieru piederumi


discounts

profesionālā trimmeris

FLY X2 ir iedvesmojusi kvalitāti un sniegumu Ferrari, kā arī tehnoloģisko izcilību BaBylissPRO. Šī luksusa profesionālā matu griežamā mašīna ir aprīkota ar dzinēju tehnoloģiju MAXLIFE PRO izcilus rezultātus, un ultra- ātru sistēma ar ekskluzīvu griezumu. Motori ir aprīkoti ar tradicionālo ogli, kura kontaktinformācija apģērbs beidzas līdz ietekmē dzīvi ierīces. Pēc patērēšanas oglēm,motors pārstāj darboties. BaBylissPRO ™ ir novērsis oglēm un aizstāt tos ar 4 ļoti spēcīgu retzemju magnēti. Šī tehnoloģiskā attīstība ļauj veidot dzinēji vieglāks un izturīgāks (līdz 10000 stundām). MAXLIFE PRO dzinēji ir daudz vieglāks nekā standarta motoriem, un ir aprīkoti ar 2 lodīšu gultņi, kas ievērojami samazina vibrācijas līmenis.

asmens

X - Grip irfiksēta asmens ar titāna pārklājumu, kustīgas nazi tērauda ar augstu oglekļa saturu, kas piedāvā griešanas efektivitāte divas reizes lielākas no pirmā posma, nogriešana biežumu 6300 kustības minūtē asmeni.

FLY X2 piedāvā arī 32 iespējamās kombinācijas griešanas augstumu.

akumulators Litija - polimēru liela jauda ļaujmotoram darboties ar spēku pastāvīgu lielu jaudu un griezes momentu, nodrošinot maksimālu veiktspēju, garantējot izcilu autonomiju 3 stundu darbības (bez pieslēguma elektrotīklam un bez uzlādēt), kas iegūta ar sākotnējo laiku UltraFast maksas 3 stundas

Tādējādi

FLY X2 nodrošina uzkrājumu, komfortu, vieglumu un ergonomiku.

Related

CLIPPER PROFESSIONAL - FX672E - BABYLISS PRO
FLIP'N TRIMM - FX37E - BABYLISS PRO
Profesionāļi KERAMIKAS rullīši - BABYLISS PRO

X

privacy