INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Mikroskops PROFESIONĀLĀS frizieri
Mikroskops PROFESIONĀLĀS frizieri - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - Frizieru piederumi

Rate this product:


1 click

Mikroskops PROFESIONĀLĀS frizieri
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - Frizieru piederumi


discounts

MICROSCOPIO PROFESSIONALE PER PARRUCCHIERI

ilgu laiku tagad,frizūra ir ne tikai sinonīms ar modi un skaistumu, bet arī un galvenokārt ļoti labu veselības stāvokli matiem. Ādas un matu sasniegt pilnīgu ziedos tikai tad, ja tie ir veselīgi : tas nozīmē, ka nepieciešamo profesionālo izaugsmi nozarei, lai nodrošinātu to, ka papildināt savu izglītību vismaz rudiments Trichology. Kāpēcklients iegūst pilnīgu uzticību saistībā ar friziera, jums ir jāpierāda, ka viņi ir kompetenti, uzticami, un aprīkots ar atbilstošiem instrumentiem, lai diagnosticētu un ārstētu vienkāršas problēmas, kas ietekmē ādu un matus.

dzimis šim nolūkam mikroskopa pieredze: mikro kameru paredzēts, lai ar viņu kopā dienā pie friziera salonu laikā. Tā irierīce, novērošanas un analīzes, kas ļauj saglabāt fotogrāfijas un video un parādīt tos reālajā laikā uz common- pc monitora lietošanas laikā. Tas arī ļauj veikt mērījumus.

gaismas avots ar LED mikroskops Professional ir viegls un viegli rīkoties, un ir aprīkots ariebūvētu LED gaismas avots, kas darbina, izmantojot USB kabeli. Attēlu uztveršanas var izdarīt, izmantojot peli vai izmantojot MicroTouch uz roktura mikroskopa.

ZOOM
Sasniegts (līdz 200 px) palielinājumu, kas ļauj jums parādītērts un skaidri ādas virsmas, padarot to skaidrs,profesionālo, pirmkārt un galvenokārt, bet arī uz klientu, ja ir kādas problēmas, kas darbojas kā blaugznas, seboreja, izteikta matu izkrišana. Arīanalīzi mati var gūt labumu, izmantojot mikroskopu, jopalielinājums spēj izcelt kaitējumu kutikulas. Kutikulas irārējais slānis matiem, viņa jaka, ņemot vērāvietu, kurā tā atrodas, irpirmais, kas bojāti, kadmati ir nežēlībai ar šampūni neatbilstošu, agresīvu ārstēšanu, pārmērīga suku, utt.

IZMANTOJOT KIT
Ja jūsu mikroskopa PROFESIONĀĻIEM ļauj jums, lai parādītu klientam platību, uz kuras iejaukties, padarot viņu informēti par iespēju uz ārstēšanu un dziedina. Vienkāršos uzdevumu dell'Hairstylist ar orientāciju uz klientu, lai izmantotu un iegādājoties konkrētu produktu.
Komplektā ietilpst :
- Microscope AMK412

p - uzraudzīt C200

p - Litija baterija

p - AV kabelis / TV

p - akumulatoru lādētājs

X

privacy