INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Pirmā Beauty & Wellness
Pirmā Beauty & Wellness - NOVISOFT - Frizieru piederumi

Pirmā Beauty & Wellness
NOVISOFT - Frizieru piederumi


Pirmā programmatūra, kosmētiķiem , fitnesa centru un spa

Paredzēti kosmetologu un skaistumkopšanas saloniem, veselības klubiem, kūrortiem
Pirmā Beauty & Wellness irideāla programma tiem, kas vēlas satriecošs vēl ekonomisks risinājums, ar prezidenta Beauty & Wellness ir pilnīgu vadību jūsu klientiem iecelšanu, pateicoties brīnišķīgo nedēļas plānošanu ar resursiem, individuālu ārstēšanu, jūs varat tos saglabāt ar spēju pārvaldīt flīzes ar savākšanas punktos. Ar integrētu pārvaldību noliktavas jums ir iespēja vienmēr zināt savu inventāru un kādos produkti tiek dod priekšroku saviem klientiem.
Ar Prime Beauty & Wellness var izsniegt nodokļu ieņēmumus vai saņemamās termināla touch screen (skārienjutīgs monitoru no pirkstiem).
Par saņemšanu (ar visiem, kas vēlas, lai atbrīvotu sevi no izmaksām, regulāri pārskatotnodokļu pieņēma veidlapa) izsniegšana ir ātra un intuitīva, vienkārši atlasiet produktu vai pakalpojumu, lai iekasēt to, protams, varat arī pārvaldīt pārvade, atlaides un kopsummas rinda. Produkta vai pakalpojuma cena tiek iegūta automātiski no saraksta, bet to var mainīt, operators, kā arī, pateicoties ērtas funkcijas ietver naudas summu, kas saņemta par automātisko aprēķinu pārējo, jūs varat izvairīties no jebkāda veida kļūda. Kāalternatīva nodokļu saņemšanu var pieslēgt gandrīz visas kases uz drukāšanai ieņēmumiem tirgū. Ar prezidenta Beauty & Wellness're spētu sekundes, no plānošanas vadības tikšanās, pārbaudītu pieejamību un šķērsot pe diena / laiks, resursu (gaisma, telpa, vieta) un strādā.

X

privacy