INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


DE : C PREMIUM CREAM
DE : C PREMIUM CREAM - ALTER EGO ITALY - Matu balinātāji

DE : C PREMIUM CREAM
ALTER EGO ITALY - Matu balinātāji


whitener krēms augstas kosmētikas rīcība

balināšana krēms ar augstu kosmētikas rīcība, paplašinaesošo virkne tehnisku produktu Decoego profesionālai balināšanai. Tā piedāvā 360 grādu pakalpojumus, sākot no tradicionālās svītras ar foliju, nobrāzumi, balayages, gaismas insultu ar lāpstiņu vai ķemmi, dažādām kontrasta paņēmieniem.
Pateicoties krēmveida tekstūra, blīvs un kompakts, un tā molekulāro sastāvu pastiprinātu ar inovatīvu Hydra Loock sistēma, pieļauj lielāku vieglumu piemērošanas un ir piemērots visiem paņēmieniem krāsas.
Tās tekstūra attiecas uz sajūtu barojošu un kosmētikas ārstēšana, kas nav saspringst un nesausina matus pieteikuma posmos. Satur. Bišu vasks, kukurūza, Shea sviests, kaolīns
Tās unikālo Hydra Loock sistēma balstās Bišu ļauj iekļaut aktīvās sastāvdaļas ar drošības tīklu apkārt, piemēram, aizsardzības stropu matiem. Šis dabīgas izcelsmes mehānisms dod vienmērīgāku sadalījumu krējumu un ļauj labāku saķeri uz matu struktūru.
Turklātdarbība Bio -Conditioning Rūpes System olbaltumu Kukurūza, palīdz līdzsvarot matu dabisko olbaltumvielu saturu, norādot pilnība krāsu, spīdumu un vitalitāti.
pakete :. soma 250 gr

X

privacy