INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


PERFECTA balinātājs POWDER COMPACT 02/01
PERFECTA balinātājs POWDER COMPACT 02/01 - FAIPA - Matu balinātāji

PERFECTA balinātājs POWDER COMPACT 02/01
FAIPA - Matu balinātāji


decolorizing pulveris kompakts , bez amonjaka

01 SPECIAL FOR svītras
Īpaši piemērots balināšanas kopsummas, vidējiem, lasīt, balayages, svītras un kodināšanas. Tā ievēro arī trauslo matu. Ietvertie zilā pigmentu sīkāk smalki putekļveida pulveri, kas darbojas kā optiskos balinātājus, būtefektīva anti dzeltena. Iegūtais maisījums ir krēmveida, nav iesnas un nav sausa piemērošanu un uzstādīšanas laikā. Viegli lietot un sagatavošana, ir droši, kā rezultātā tās balināšanas spēku pielāgojamiem.
norādījums izmantot to ieteicams lietot kopā ar oksidētājiem profesionālo PERFECTA Creme attīstītājs, kas speciāli izstrādāti un pieejams 10, 20, 30 un 40 sējumos.
box : 500 g jar

02 SILK POWDER
Balināšanai vidēja, stipra un balayages, svītras un kodināšanas iekārtas. Viņa īpaši formulēšanā irzīda pulveris, kas dod kondicionēšanas efektu un aizsardzības, padarot to maigu un spīdīgi mati vēl trausls. Iegūtais maisījums ir krēmveida, nav iesnas un nav sausa piemērošanu un uzstādīšanas laikā. Viegli izmantot, un rezultātā sagatavošanā ir droša tās balināšanas jaudu pielāgojamiem.
norādījums izmantot to ieteicams lietot kopā ar oksidētājiem profesionālo PERFECTA Creme attīstītājs, kas speciāli izstrādāta un pieejama 10, 20,30 un 40 sējumos.
box : 500 g jar

Related

X

privacy