INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


VIEGLI ABSOLŪTĀ 3
VIEGLI ABSOLŪTĀ 3 - LISAP - Matu krāsas

VIEGLI ABSOLŪTĀ 3
LISAP - Matu krāsas


Amonjaks, PPD, senza Rezorcīns

Ļoti smalks krāsu un pakalpojumu paredzēts tiem, kas ir jutīgas ādas problēmas. VIENKĀRŠI ABSOLŪTI panākumi ir saistīts ar tās MICROEMULSION anti-vecuma komplekss , spēj novērst matu struktūru novecošanās komplekss: MicroEmulsion palēnina sākotnējais ātrums oksidācijas maisījumā (krāsviela krējuma + attīstītājs) , palielina krāsu intensitāti un veicina ātrāku atbrīvošanu aktīvi krāsvielas ar kapilāro garozā.
Šodien MICROEMULSION komplekss ir bagātināts ar A3 PIGMENTU , krāsu pigmentus, kas būtu nofiksēts capello ir pēdējā ilgāk saglabājot nemainītā krāsa, šampūns šampūns pēc. Bagātināts ar ARGANA eļļas & KERATIN , atstāj matu mīkstu un zīdainu, pat pēc krāsas. NEPĀRSPĒJAMS PĀRKLĀJUMS viegli piemērot bez starpposma maisījumi ar citas nianses garantijas 100 % pārklājumu no baltiem matiem, nepievienojot dabas pamata noturīgas krāsas ir izcili kā tikai darīja.

• Droša un maigu ādu;
• Augstu sēklas;
• Neticami mirdzums;
• Krāsu ilgumu.

toņos: 55 krāsas + sarkana KAISLE 4 pieejams: , RUBY KORAĻĻU, SARKANKOKS vara, kas satur jaunu inovatīvu krāsvielu pigmentus, kas nodrošina , sarkans, arī stingrību un krāsu dziļumam apskaužams rezultāts ir intriģējošs un daudzveidīgā veidā. Daudzpusīga un virzītas , bet jauns aristokrāts un pilnīga. Diapazonā no SUPERLIFT un TONALIZZANTI piedāvā ārkārtas rezultāts un izcilu skaistumu. Neitrālāks sniegumu ultrachiara un kontrastējošas dzeltenas nokrāsas melanīna bojājumu laikā. Drošība un miers, viegli veidojuma absolūtā 3 pāri robežai 5 BALINĀŠANU signāli ļauj teicamus rezultātus.
Absolūtā 3 rinda ir bagātināts ar KAFIJU un MAKADĀMIJAS ABSOLŪTAIS ABSOLŪTĀ piedāvā speciālistiem, intensitāte un dziļumu pārdomas mokas kafija.

lietošanas noteikumi: attiecība 1: 1 mix , tikai 5 EASY DEVELOPER 10 , 20 , 30 un 40 sējumus. Atstāj uz 30 minūtēm un noskalojiet. Turpmākai uzturēšanai un garantiju pastāvīgu aizsardzību izmantot LISAP ABSOLŪTĀ aizsardzības SPRAY krāsas MATIEM.

iepakojums: 60 ml mēģenē.

Related

LK ANTIAGE - LISAP
Eskalācija NOW COLOR - LISAP
eskalācija EASY - LISAP
LISAP MAN COLOR - LISAP

X

privacy