INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


NAT KRĀSU
NAT KRĀSU - CALMAR - Matu krāsas

NAT KRĀSU
CALMAR - Matu krāsas


Ir tinktūra, kas satur konkrētu aktīvo principiem, kopšanas un matu skaistumu. Papildus Pro-vitamīns B5, NAT krāsa ir bagātināts ar Kreatīns ir, ka tā veic atjaunojošās un aizsardzības darbību, dot viņam matus izskatīties veseli un spīdīgi. Ar guāra sveķus un kam lieljaudas kondicionieri, kas palielina maigumu un matu vadāmību. Ceramides' nesa pigment Fiksējošais rīcību, nodrošinot ilgstošu krāsu un matiem veselīgu un spilgti. Paldies ka liposomes iekļūt dziļi "atbrīvošanu no aktīvajām vielām, kas notiek pakāpeniski.

toņos: 64 toņu dabas "ASHES series 'IRISÈ' GOLD PLATED"INTENSĪVAS"rudi"SARKANKOKS"ROSSI"INTENSE"Vidusjūras REDS" aukstā "SMILTS" BROWN DZINTARA ir SUPERLIFT (CRYSTAL ULTRA BLONDĪNE ZIBENS LOSJONS dabas, CHIARISSIMO GAIŠI PACELT krāsas ASH BLONDE) "PIEMĒROTĀKO (sarkanā vara pelni) zili violeta.

lietošanas noteikumi: valkāt piemērotu vienreizējās lietošanas cimdi. -Metāla traukā sajauc 50 ml vēlamo krāsu + 75 ml OXIGOLD 10-20-30-40 tilp. (attiecība 1: 1, 5). Slēdža 30 minūtes. Superlift indigo ieteicamā slēdža ātrums 40-45 minūtes.

iepakojums: 100 ml mēģenē.

X

privacy