INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


PHYSIA KRĀSA
PHYSIA KRĀSA - DEMERAL - Matu krāsas

PHYSIA KRĀSA
DEMERAL - Matu krāsas


krāsošana ar ēterisko eļļu, prenaturalizzato amonjaks

PHYSIA krāsa ietekmē matu šķiedru pilnībā nodrošinot ilgstošu "zibens dabisko krāsu līdz 3-4 signāli ir intensīva un gaismas atspulgi. Vāki ar dabiski procentus no baltiem matiem bez papildinājumiem vai sajaucot ar dabas pamati: tikai nianse izvēle, kā arī oksidējošas emulsiju. PHYSIA krāsu izvēle eļļas (saulespuķu un Shea) bagātināts ar dārgmetālu ēterisko eļļu (citrons "Mandarīns" greipfrūtu) izmanto kā bio-a augsto tehnoloģiju micropigmento. Ēterisko eļļu klātbūtne nodrošina arī 'ar to nomierinošu efektu un aizsardzības"dabas aizsardzība uz skalpa iedarbības laikā samazināt un kontrolēt jebkuru nepatīkamas sajūtas rašanos.
toņi: PHYSIA krāsu ir pieejamas 85 toņos, kas sadalīta:

• 70 nianses, kas ļauj neierobežots izveides iespējamību ar bezgalīgas pielāgošanas garšu krāsa.
• 6 maisījums: daudzfunkcionāla krāsvielu no absolūti ekskluzīvas izrādes dzimis, lai pabeigtu "uzlabot un pielāgot krāsu pakalpojumu uzlabošana, nekustamā īpašuma" spīdumu un pārdomas.
• 3 pastel nokrāsas un nianses, Ultra spodrināšana: super balināšanas ideāliem atklāt absolūtu dabas un dabas blondie aukstā versija tīrību.
• 6 apēno Pastel: Pastel tonalizzanti radošā ietekme. Moderns krāsu efektiem.
izmantojuma metode: 30-35 minūtes PHYSIA 8.5' krāsu + 20 un 30 saldie antioksidants apjomos; 45 minūtes PHYSIA krāsu + Sweet antioksidants 40 lielos apjomos.
iepakojums: 100 ml mēģenē.

Related

Krāsas Jaunākie 10 ' - DEMERAL
LIEKO KRĀSU - DEMERAL
ELEMENTI 5' - DEMERAL
LED - DEMERAL

X

privacy