INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


SINERĢIJA KRĀSU
SINERĢIJA KRĀSU - ECHOSLINE - Matu krāsas

SINERĢIJA KRĀSU
ECHOSLINE - Matu krāsas


profesionālās pastāvīgu krāsa krējuma amonjaka un PPD

Skaistuma rituāls Seliàr prezentē unikālu un vērtīgu SYNERGY profesionālo pastāvīgu krāsa: bez amonjaka krējumu krāsu un bez uzlabota ar īpašiem dabas Synergy Tetrametilparafenilēndiamīna 'keratīna' argana eļļas un flaxseed un olbaltumvielu Zīda ceļu.
Īpašā sastāva ļauj efektīvāku piegādes SYNERGY sinerģisku krāsu mikro molekulas krāsvielu perfekts un vienotu piemērošanas sirmos matus. Augstas koncentrācijas dabisko aktīvo sastāvdaļu padara vērtīgo vielu un aizsardzības kondicionēšana, lai sasniegtu pārstrukturēšana ir intensīva ārkārtīgi spilgtas krāsas un izturīga ir rīkoties ar vislielāko cieņu un rūpes par matiem un galvas ādai skalpa. Maksimālais krāsu bez amonjaka pakalpojumu efektivitātes nodrošināšanai "SYNERGY krāsu būtu jāsajauc ar īpašu Activator ACTIVATOR CREAM Seliàr Cream sinerģisku sinerģijā.
toņi: SYNERGY krāsu ir pieejamas sadalīts 13 63 toņos series (dabas 'ASH' BEIGE "VIOLETS" vara "Zelta" sarkankoks 'ROSSI' RAJ 'Ekstra' GOLDEN BROWN "Ekstra" PLATĪNA BLONDA smilšu vara) un 3 LIGHTENERS; TONERIS, 1 sudraba un 1 neitrāls.
izmantot lietošanas pamācību: sajauc nemetālisko Bowl 50 ml ACTIVATOR KRĒJUMU krāsu SYNERGY sinerģija ar 75 ml (SYNERGY 100 ml 50 ml + krāsu Lighteners: SYNERGY ACTIVATOR CREAM). Vienmērīgi sadalīt maisījumu uz sausu matu nemazgātas. Kad slēdzis ir emulģēt ar rūpību "pēc tam noskalojiet rūpīgi matus, kamēr ūdens kļūst skaidrs un ŠAMPŪNS SELIÀR ARGANA barošana.
iepakojums: 100 ml mēģenē.

X

privacy