INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


COLORLY 2020
COLORLY 2020 - ITELY - Matu krāsas

Rate this product:


3 click

COLORLY 2020
ITELY - Matu krāsas


discounts

ar ACP Complex®

Pastāvīgu jaunu formulējumu vēl efektīvāku un maigu krāsas. Aizsargā matu krāsa ir gaiša un neticami spilgti pateicoties ACP Complex® iespēja palielināt izturību. Visefektīvākā UV filtri ir formulēti šo novatorisku molekulāro kompleksu un antioksidanti cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, kas aizsargā, stiprina un paplašina dzīves un krāsu dziļumu, un pēc tehniskā dienesta laikā. Jaunās paaudzes tīra pigmenti garantē kopējā pelēkā segums visos līmeņos un ar perfektu signālu precizitāti. Vienkārši lietot un sajauc "arī ir viegli piemērot lieliskus rezultātus.

toņos: pieejama 109 mixable toņos sadalīts 23 sērijas: dabas; DABAS INTENSĪVA; KĻAVA; MELNĀ MAĢIJA; Apzeltīti; FLORENTIA; TĀLIBS; AUBURN; SARKANKOKS; IRISEE; VISI AUGĻI; LIGHTENERS; Bēša; ACCENTUATORI; VIDUSJŪRAS REĢIONĀ; Gada rudenī; KLASIKA; ŠOKOLĀDES; LIESMU SARKANA; ARTIC; MATT; ULTRARED; DŪMU.
lietošanas noteikumi: vienu tube COLORLY 2020 no 60 ml sajauc ar Oxily 2020 attiecībā 1:1; Super Lighteners sērijas "atšķaidīšanu ir 1:1" 5.
iepakojums: 60 ml mēģenē.

X

privacy