INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


BOTANICAL LANDS
BOTANICAL LANDS - KOMEKO - Matu krāsas

Rate this product:


5 click

BOTANICAL LANDS
KOMEKO - Matu krāsas


discounts

dārzeņu balstīta matu krāsošana

Ir augu balstītu krāsošana, apvienojot augu ekstrakti tīra pigmenti; Novatoriski: neparasts spēks • ērtības pieejama profesionālā "krāsu dabīgā ceļā, dodot ķermeņa un silkiness matu struktūru;
• Pārklājumu: sniedz lielisku segumu par visiem matu tipiem;
• Aizsardzība: absolūtā ziņā galvas ādas un matu ir viņa dabas formulējumu ir nomierinošas un emollient rīcības "kā arī pārsteidzošs spīdēt.
• KOMFORTA: tās pilnīgi dabīga sastāva neizdala jebkurā kaitinošas smarža "nerada nieze un dedzināšana dod sajūtu absolūtā labklājība.
toņos: 4 pamata toņos: neitrāls "Vara" zelta "ŪDELES; 5 nianses modes: melnkoks "Čili"mieži"ŠOKOLĀDE" sarkankoks.
norādījumi par lietošanu: nianse sajauc ar karstu ūdeni attiecība 1:5, līdz maisījums ir krēmveida. Padarīt šampūns preparer kā anti-age EVOQUE šampūns sārma ' DAB un piemērot maisījumu, lai slāpētu matus no saknēm līdz galam. Savākt matu uz galvas, un pārklāj ar plastmasas wrap ' 30/40 minūtes ar siltuma avots ir atvaļinājumā un noskalo ar ūdeni pārvēršas baltā. Piemērot vienu vai divas reizes un pēc tam šampūns ŠAMPŪNS balzāms krējuma EVOQUE CHROMALIFE EVOQUE CROMALIFE MASKAS krāsu drošas. Noskalo vēlreiz un turpiniet modelēšana. Vairāk nekā 50 % no baltiem matiem vai īpaši ugunsizturīgu: nianse sajauc ar ūdeni attiecība 1:3. Attiecībā uz turpmākiem pieteikumiem tikai 25-30 minūtes atstāj BOTANICAL zemēm.
iepakojumā:
• PAMATA NIANSES ir iepakoti uz 500 gramiem.
• MODES NIANSES ir iepakoti vienā 100 gr

Related

X

privacy