INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


JAUKT BIO
JAUKT BIO - MIX-UP - Matu krāsas

Rate this product:


0 click

JAUKT BIO
MIX-UP - Matu krāsas


discounts

ar ekstraktiem, kas iegūti bioloģiskajā lauksaimniecībā un C vitamīnu

Pētniecības Mix Up , jauno pastāvīgo matu krāsošanai saldējums ar bioloģiski iegūta ekstraktiem un c vitamīna. Krāsošana pamatā ir inovatīvas tehnoloģijas, kas paildzina efekta krāsu aizsardzībai un stiprināšanai, matu šķiedru. Ir satriecošs produkts, kas nodrošina perfektu plombēšanu un maksimālais krāsu konsekvenci rezultātu kopējais pārklājums sirmos matus sniegt ārkārtas mirdzums.

DABAS sērijās , Pelni, zelta , Dabas AUBURN, ROSSI , ŠOKOLĀDE, NUTTY , SARKANKOKS, VIOLA , BEIGE, un burvestību SUPERLIFT toņos: 61 nianses.

lietošanas noteikumi: izvēlēties atkarībā no tā, kādu efektu vēlaties panākt oksidējošu emulsijas krēms (10 vol 3 %, lai padarītu tumšāku toni un krāsas balināta; 20 vol 6 % signālu par toni krāsošana , aptver sirmos matus, padarīt gaišāku toni; 30 vol 9 % vidējā možu 2 vai 3 signālus; 12 % vol 40 par spēcīgu možu 3 vai 4 signāli). -Metāla traukā sajauc viena daļa krējumu un vienu daļu un pusi
oksidējot emulsijas krēms (1: 1 , 5). Ja izmantojat ULTRA BALINĀŠANAI LOSJONU sērija toņos samaisa krējuma daļu un oksidējošu emulsijas krēms 40 tilpuma daļām divarpus (1: 2 , 5). Vienmērīgi sadalīt maisījumu sagatavo krāsviela nemazgājies mati , atstājot rada no 10 līdz 30 minūtēm; tad uzmanīgi izskalo matus ar siltu ūdeni un to šampūns garantijas krāsu (pH 4 , 5).

iepakojums: 100 ml mēģenē.

X

privacy