INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


aizsprostot
aizsprostot - DEMERAL - Matu laka

Rate this product:


1 click

aizsprostot
DEMERAL - Matu laka


discounts

ekoloģiskā laka

Produkta

klasika Demeral augsta kvalitāte. Lai iegūtu vienotu noteikšanu bez mitrināšanas, svars vai atstāt atliekas, un ir viegli noņemt ar vienkāršu otu insulta. Trīs izmēri un trīs veidu stiprinājumus par katru vajadzību. Tas nesatur propelentus, kas kaitē videi un cilvēkiem. Iztvaicē uz mitru matu dod jums iespēju veidot, virzienu pa daļai, jebkura frizūra ar brīnišķīgu tilpumu. Uz sausiem matiem tas dod formu uz jauno izskatu.
izmantošanas veidu : izsmidzināšana no 20-25 cm no matiem, lai iegūtu virziena noteikšanu daudz cietusi daļā attiecīgā līt par vienotu ietekmi uz matu saknēm par apjoma efektu.
box :
- Tenuta vidēji. Pudeles ar 100, 250 un 350 ml
- Tenuta intermediate : pudele ar 350 ml
.- Tenuta spēcīgi :. Pudeles ar 100, 250 un 350 ml

laka SPRAY
Laku izveidota, lai apmierinātu profesionālo frizieriem. Pateicoties specifiskajam savienojumam, ļauj uzreiz noteikt frizūra paturot laikā bez sacietē. Tas arī ļauj jums, lai izolētu matus no gaisa mitruma, kas uzbriest matu vārpstu un samazina hermētiskuma fit.
izmantošanas veidu : uz sauso matu stilu pabeigta. Optimālu rezultātu iztvaikošana ir apmēram 30 cm dall'acconciatura. Lai definētu kustību, smidzināšanas tuvāk. Sakratīt pirms lietošanas.
box : 500 ml pudele .

Related

X

privacy