INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


GHD ECLIPSE ®
GHD ECLIPSE ® - GHD - Matu taisnotāji

GHD ECLIPSE ®
GHD - Matu taisnotāji


jauna ieveidotājs jaunu ēru

GHD ECLIPSE ® irjauns un inovatīvs ieveidotājs GHD. Iespēja ātri un viegli pieradināt jebkuru matu tipu, GHD Eclipse ® būs revolucionizēt matu ieveidošanas grūtāk. Izmantojot jaunās tehnoloģijas patentēto tri -zonu ™ - tikai izstrādā pētnieki GHD ievadīs jaunu ēru stila - GHD ECLIPSE ® spēj pārveidot jūsu mati ir grūtāk, piemēram, tie ir ļoti cirtaini, frizzy vai afro. Viņam arī izdevās stila lielām sadaļām, padarot to daudz ātrāk ieveidošanas matiem.

Jaunais GHD ECLIPSE ® izmanto tūlītēju siltumu, kas nāk no pilnīgi formas lāpstiņas, lai iegūtu vislabāko rezultātu jebkad sasniegts pēc iespējas īsākā laikā. Jaunā Tri - zone 6 ™ izmanto viedās sensori (trīs katrā asmens), lai novērstu zaudējumu siltuma stila laikā un uztur temperatūru konstanti pie 185 ° C, ideāla temperatūra par labāko rezultātu.

Specifikācija :
• jaunās paaudzes tehnoloģijas. Unikālā un patentētā tehnoloģija izmanto sešas trizone ™ inteliģentas sensori (trīs asmeņiem), lai novērstu siltuma zudumus stila laikā un saglabā temperatūru nemainīgu katrā caurlaide.
efektīvāk • A siltumu. No 185 ° C temperatūra tiek uzturēta konstanta ilgumu stils. Šī irideāla temperatūra ieveidošanas matu un iegūt labākos rezultātus.
• Styling vienā reizē. Pārsteidzošā izriet no pirmā loka.
• strēmeles precizitātes ultra- plānām. Nodot vairāk siltuma uz matiem, labāku efektivitāti un nevainojamu stilu.
• Ķermeņa vēsāks uz tausti. Aerogel izolācija vairāk ērtu rokturi .

Related

GHD GOLD SERIES - GHD
NOKTIRNE KOLEKCIJAS LIMITED EDITION - GHD

X

privacy