INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


STEAM POD
STEAM POD - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL - Matu taisnotāji

STEAM POD
L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL - Matu taisnotāji


plate profesionāls pakalpojums, kas radikāli reizes ar Pro - keratīns, aktivēta ar tvaiku
Pirmo reizi, divas pasaules klases zīmoliem apvienot savu pieredzi, lai radītu revolucionāru rīku: STEAM POD. sadarbība starp L' Oréal Professionnel un Rowenta rezultāts, STEAMPOD irpirmā profesionālā plate aktivizē tvaika spiediens turpinās. Reizes ir neapšaubāmivisvairāk paveikto pakalpojums salonā, sievietes, kuras neparedz pakalpojumu, kas ilgst ilgāk, kā arī visvairāk skaisti mati un apstrādā ar dabiskās kustības.

p Šodien, pēc 5 gadiem pētījumu un 8 patenti, L' Oréal Professionnel radikāli pakalpojumu līkumu pro - keratīns, aktivizē tvaika
•Pro - Keratīna irsintētiska molekula līdzīgs dabisko keratīnu un mīmiku iezīmēm, tā ir unikāla kombinācija no aminoskābēm, lai stiprinātu matu šķiedras no saknēm līdz galiem. Pro - keratīnu atrodas formula jaunā produkcija STEAM POD iekļūst iekšpusē šķiedras ar augstspiediena tvaiku darbības aktivizē profesionālā plāksnē.
• ll tvaika novērš termisko šoku un nemaina procentuālo ūdens dabīgā matu. STEAM POD irpirmā plate profesionālās lisciaggio matiem, kas nodrošina nepārtrauktu plūsmu tvaika spiedienu.

instrukcija izmantot protokolu pakalpojuma STEAM POD paredzēts:
1. Piesakies šampūns un maska ​​ierasto
2. Krēma specifikā c STEAM POD izlīdzinot CREAM (atkarībā no līmeņa izpratnes)
3. Žāvēšana ar matu žāvētājs
4. Piemērojot aizsardzības SERUM par padomiem un visvairāk bojāto vietu
5. Izmantojot plate STEAM POD (1-2 soļi, lai bloķētu)

Ieguvumi:
mati gaišāku, vairāk zīdaini uz tausti, mazāk split galiem, reizēm ilgstošāka, dabisko kustību; reizes ātrāk un vienkāršāk paveikt .

X

privacy