INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


VITAMINIC taisnošana CREAM
VITAMINIC taisnošana CREAM - EMMEDICIOTTO - Matu taisnotāji

VITAMINIC taisnošana CREAM
EMMEDICIOTTO - Matu taisnotāji


iztaisnošanas krēmu kviešu proteīniem bez thioglycolic skābes un amonjaka. Izstrādāti visiem matu tipiem, lai izveidotu vienmērīgu iedarbību, un, lai samazinātu skaļumu ezis.
Šis produkts apstrādes vide tipisks sārmu (pH 9) tika balstīts uz virkni funkcionālo produktu sastāvdaļām ar mitrinošu, barojošu, kondicionēšanas, atjaunojošas un mīkstinošs līdzeklis. Galu galā iztaisnošanas krējums, vienlaikus saglabājot augstu efektivitāti, ir efektīvs nelielu pasliktināšanos matiem, salīdzinot ar tradicionālo pastāvīgā un contropermanenti.
ACTIVE
- Kviešu proteīns (barojoša un atjaunojošas)
- Silikoni (mīkstināšana un slīpēšana)
- Pantenols (mitrinošu un tonizējošu)
- Vitamīni (action toniks)
- BEZ AMMONIA
- BEZ thioglycolic skābes
izmantošanas veidu : mazgāt matus ar šampūnu katru dienu 01 uzmanīgi noņemot visus piemaisījumus. Piesakies uz matu iztaisnošanas CREAM dod vēlamo formu. Combing bieži labākai gludināšanai, veic kontroli lock ik pēc 3/5 min. Beigās no 15/20 minūtēm noskalot uz 5 minūtēm, bet lieko ūdeni, ķemme, tad piemēro neitralizēšana losjons un atstāj uz aptuveni 7/8 minūtes ķemmēšana bieži. Rūpīgi noskalo un nožāvē vēlaties.
Reizes : par dabas un matiem, 15/ 20 minūtēm : pārbaudīt ik pēc 3/5 minūtes. Matiem ar :. 15 minūtes, pārbaudot ik pēc 3 minūtēm
pakete :. 250 ml tube

neitralizēšana LOSJONS
Neitralizējot losjons sagatavots ar vitamīniem un pantenolu, kas dod matiem spīdumu un ķemme, liek cosmeticità atjaunošanās veidlapu tikai dota. Matu parādīsies kondicionieri ar perfektu spīdumu
pakete : 1000 ml pudele .

Related

X

privacy