INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


ADVANCED ATJAUNOŠANA SYSTEM
ADVANCED ATJAUNOŠANA SYSTEM - KERATHERAPY - Matu taisnotāji

Rate this product:


0 click

ADVANCED ATJAUNOŠANA SYSTEM
KERATHERAPY - Matu taisnotāji


discounts

ADVANCED ATJAUNOŠANA SYSTEM

keratīna taisnošana sistēma
Ar Kerabond tehnoloģijas, produkti ir bez formaldehīda un atstāt neskarts krāsu. Ar trim vienkāršiem soļiem tās barības vielām bagātu formula palielina elastību un ķemmēšanas līdz trīs mēnešiem pēc ārstēšanas. Jūs varat turpināt šampūns tajā pašā dienā, garlaicīgs gaidīšanas laiku mazgāšanai.

STEP 1 aktivizēt
SOLIS 1 AKTIVIZĒTU Uzklājiet uz mitriem matiem. Uz sausiem matiem, bojāta vai krāso, piemērot STEP 3 SEAL uzreiz pēc skalošanas STEP 1 Aktivizēt. Nosusināt ar dvieli, lai noņemtu lieko risinājumu un pārejiet pie 2 gluda.
box. 500 ml pudele ar dozatoru

SMOOTH STEP 2
Ielej 15 ml gluda STEP 2 bļodā, piemēro no saknēm līdz galiem, izmantojot suku krāsošanas, masāža produktu katrā sadaļā ar galvu, izlīdzinot atslēga ar asti ķemmi, turpiniet katrā sadaļā galvas, pagaidiet 30 līdz 60 minūtēm izlīdzināšanas slēdzenes ik 5/10 minūtes. Žāvēt matus līdz pat 90 %, apdare žāvēšana ar plāksni. Sadaliet matus trīs lielās sadaļās, lēnām virzīties šķīvi no 5 cm līdz 177-193 ° C. (Nepārsniedziet norādīto temperatūru). Iet
plate 3 līdz 5 reizes pa daļām, ne vairāk kā 5 soļi.
box. 500 ml pudele ar dozatoru

STEP 3 SEAL
Izskalo matus ar ūdeni 3/5 minūtes, līdzprodukts ir pilnībā noņemts, piemēro dāsnu summu SEAL STEP 3 matiem, atstājiet uz 3/5 minūtēm un rūpīgi noskalot. Turpināt ar stilu.
box : 500 ml pudele ar dozatoru .

Related

X

privacy