INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


KERATIN TREATMENT
KERATIN TREATMENT - MARCIA TEIXEIRA - Matu taisnotāji

KERATIN TREATMENT
MARCIA TEIXEIRA - Matu taisnotāji


TRATTAMENTI KERATINA

Keratin ārstēšana iruniversāls produkts, ko var droši lietot uz jebkura veida matiem. sausa frizzy, pārāk retušētas, krāsaina vai fiziska
Uz gandrīz visiem matu tipiem jūs varat iegūt tādu pašu rezultātu, vai matiem. Veselīgi, spīdīgi, ieveidošanai -free un viegli ķemmējamus
Ar Marcia Teixeira ® ārstēšana praktiski nav riska bojāt vai pārkāpj jūsu matiem, ar nosacījumu, kaprodukts tiek lietots pareizi. Keratīna ārstēšana ir ilgstoša, un iratgriezeniskas ārstēšana, kas noplicina laikā nebojājot matus.

līnija sastāv no :

APSTRĀDE ORIGINAL
Ieteicams vidēja garuma matiem un dabiski viļņots, maigi mīkstina cirtas. Atstāj mati veselīgi un spīdīgi, ieveidošanai atbrīvojot efekts.
box. 960 ml pudele

CHOCOLATE APSTRĀDE
Ieteicams ļoti cirtaini un bieza matu tipiem ar raupju tekstūru un izturīgs. Satur dabiskos antioksidantus un īpašu maisījums aminoskābēm.
box. 960 ml pudele

SOFT APSTRĀDE
Formaldehīds bezmaksas, ieteicams vidēja matu tekstūru.
Īpaši izstrādāti, lai samazinātu sprogas, pilnībā likvidējot čokurošanās. Papildus maigu ārstēšana, kas mīkstina, izlīdzina, un atstāj mati spīdīgi. Matus var mazgāt tajā pašā dienā.
box. 960 ml pudele

SOFT CHOCOLATE ATTIEKSME
Formaldehīds bezmaksas, ieteicams vidēja un tekstūras matiem ļoti liela vai spēcīga. Izmantot kakao sviestu. Īpaši izstrādāti, lai samazinātu sprogas, pilnībā likvidējot čokurošanās. Matus var mazgāt tajā pašā dienā.
box. 960 ml pudele

progresīvāka attīrīšana
Ieteicama tiem, kam ir aktīvs dzīvesveids. Var izmantot uz visiem matu tipiem, kas īpaši izstrādāti, lai radītu tūlītējus rezultātus. Matus var mazgāt tajā pašā dienā ārstēšanu.
box : 960 ml pudele .

Related

X

privacy