INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


DEKOTTO
DEKOTTO - CHARME & BEAUTY - Toņu - matu

Rate this product:


2 click

DEKOTTO
CHARME & BEAUTY - Toņu - matu


discounts

krāsu tiešās UVA - UVB aizsardzību

Aizsargā un pagarina spilgtumu un krāsas intensitāti. Piemērots dabisko matu nodrošina spožumu un delikāts refl.
. - Ārstēšana pēc krāsu: precizēt un sniegtVērtēšanas vēl skaidrs, intensīva un spīdīgi pārdomas
- Uzturošā terapija STARP KRĀSĀM : saglabāt laika gaitā, tostarp krāsvielu pakalpojumu unotru, izskatu veselīgu, svarīga matu
.. - Pārdomas CORRECTION TREATMENT SIDE : Lai mainītu negaidītu rezultātu, kas iegūts no izpildes DIY, rīkoties maiņu izrādījās nepareizi vai pareizi refleksi, kas ir nepietiekami
- APSTRĀDE kadru un saules svītras : radīt jaunas lugas gaismas un krāsu tonēšana, vispirms atjaunojot spēku, izturību un galēju spilgtumu virzieniem izmantoto. Liels tonalizzazioni un likvidēšanai neglītu klasiskās ietekmes, kas iegūti ar balinātāju.
- NATURAL matu ārstēšana : Tiem, kuri ir skeptiski par pasaules profesionālā krāsošana, un mēs gribam tuvoties piesardzīgi, tiem, kas vēlas izbaudīt pārejoši savu tēlu, tiem, kas nevēlas, lai minimāli mainīt dabisko tekstūru matiem, bet vēlaties, lai uzlabotu īpašības, tiem, kas nevēlas saistīt ar pakalpojumu, kas prasa nepārtrauktību laikā, DEKOTTO ir ideāls produkts, pateicoties tā īpašība, lai pilnībā pazaudēt tās izmantošanu tikai pēc 3/5 mazgāšana.
- WHITE matu ārstēšana : lai apmierinātu tiem, kam nepatīkkrāsa pelēka - haired un vēlaties, lai segtu to neizmantojot ķīmiski, un tiem, kas, gluži pretēji, vienkārši vēlaties, lai uzlabotu spilgtumu nemainot refl. Produkts ir spējīgs darboties mērķtiecīgi.
Shades 8 izcili toņos būt modē : melns, brūns intensīvi violets sarkana, brūna, zelta, vara, FIRE RED, SILVER.
box : 200 ml tube .

Related

MĪKSTS KRĀSU - CHARME & BEAUTY
MĪKSTS KRĀSU KAISLĪBU - CHARME & BEAUTY
SEGTU PIGMENTI - CHARME & BEAUTY

X

privacy