INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


BRIGHTCOLOR
BRIGHTCOLOR - EMMEDICIOTTO - Toņu - matu

Rate this product:


1 click

BRIGHTCOLOR
EMMEDICIOTTO - Toņu - matu


discounts

tiešā krāsošanās bez aktivatoru

bagāta ar olbaltumvielām kondicionieri ar Papaija un balto radītu spīdīgu krāsu, ko var izmantot par visiem matu tipiem, pat tiem, kam ir problēmas ar pastāvīgu krāsu, vai ir bojāti mati. Tas ir iespējams, pateicoties formulai tiešo krāsvielu bez jebkāda veida aktivitātes pieaugumu. Tas nesatur amonjaku vai atvasinājumus. Atspoguļots nogulsnējas uz matu kutikulu slāņiem. Tas dod spēcīgu spīdumu un kondicionē matus, padarot to mīkstu, spīdīgu un elastīga. Viegli izmantot.
Features :
• tīru krāsu (depozīta tikai) un caurspīdīgs (maksimālais spilgtums) ;
• alkohols - amonjaka - BEZMAKSAS peroksīds ;
• bagāta ar olbaltumvielām un kondicionieri ;
• Var izmantot ar pastāvīgiem krāsām, rada gaišu apvalku ;
• piebilst izcili pakalpojumu salonā.

Shades 10 oriģināli toņos, krāsas apmierinās pat spēcīga CLEAR - Crystal - HONEY - VARA - RED - ķiršu - PURPLE - TOBACCO - CHOCOLATE -. DARK BROWN
izmantošanas veidu : visiem matu tipiem, ir jāizmanto pēc mazgāšanas. Lieko ūdeni nosusināt ar dvieli un piemērot tieši uz izvēlēto toni. Atstāt uz vismaz 20 minūtes ar dabas pārdomas. Dziļāku riflessatura, atstājiet minimālās 20/30 minūtes zem Climazone ar krāsu programmu. Ja mēs izmantojam 20 minūtes zem ķiveres, vispirms nosedz ar dušu vāciņu tipam. Kad izdarīts, ļaujiet atdzist dažas minūtes, ķemmēt matus, emulģēt ar ūdeni un noskalo labi līdz brīdim, kad ūdens ir dzidrs.
box : 280 ml ​​pudele .

Related

X

privacy