INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


DOĞAL TECH: ENERJİ
DOĞAL TECH: ENERJİ - DAVINES - Tedaviler - saç bakımı

DOĞAL TECH: ENERJİ
DAVINES - Tedaviler - saç bakımı


cilt ve kırılgan saç düşmek eğilimli ve koruyucu tedavi saç dökülmesi çeşitli formları
FORMÓBILE ailesinin enerji zenginleştirilmiş saç enerji karmaşık, güçlü kompleks iki düzeyde hareket edebilecek ile: kafa derisi yüzeyinde dengeler ve uygun hidrasyon vererek sebum üretimi, düzenleyen B3 vitamini etkinliği sayesinde en iyi kendi durumunu geri yükler. Vasıl belgili tanımlık kök düzeyi, yeşil çay, etkin özü sayesinde mikro-inflamasyon bastırır. Şampuan formülasyonları enerji, jelleri ve kalınlaşma tonik de aktif maddeler çok işlevli kafein, sirtuins ve beta glukan ile birlikte oluşan bir konsantrasyon ile karakterizedir. Kafein doku oksijenasyonu lehine kafa derisi, hücre metabolizmasında uyarır. Beta glukan 'uzun ömürlü' olarak da adlandırılan sirtuins ise bağışıklık sistemini güçlendirir, proteinler bir etkili antioksidan ve anti-aging, tonlama ve kafa derisi güçlendirilmesi oynar.

ENERJİ VEREN ŞAMPUAN
Cilt mikro uyarır nazik temizleyici.
Ambalaj: 250 ml şişe.

MEVSİMLİK SUPERACTIVE ENERJİ
Sonbahar stres nedeniyle ve mevsimsel faktörler, yatkın hastalarda önleyici tedavi olarak da etkili karşı koymak için Yenileyici losyon. Bu Agastache Mexicana ekstresi ile zenginleştirilmiş, böylece saç dökülmesi neden kafa derisi iltihabı neden olan fiziksel stres etkisiz hale getirebiliriz. Saç dökülmesi azaltır ve yoğunluğu ve birim artırır.
Ambalaj: 100 ml damlalıklı şişe ve Pedikür aygıtları 6 ml Pack 12 adet ile.

ENERJİ VERİCİ SUPERACTIVE
Hormonal faktörler nedeniyle sonbahar karşı koymak için serum uyarıcı. Hint mung fasulye ve Kırmızı yonca, etkin olan zenginleştirilmiş hücre fonksiyonları düzenleyen hücreler arası iletişim kurabilmesi. Sağlıklı ve güçlü saç büyümeye, kafa derisi daha tonda ve az olan petrol üretimi. ENERGIZING SUPERACTIVE saç dökülmesi azaltır, yoğunluğunu artırır ve hiper sebum üretimi azaltır.
Ambalaj: 100 ml şişe damlalık ile.

ENERJİ VERİCİ KALINLAŞMA TONİK
Cilt ve saç kırılgan, için tonik eğilimli düşmeye kalınlaşma. Bu tedavi ilk uygulamadan genişleyen saç elyaf çapı artırmak için formüle edilmiştir. Ayrıca saç parlak ve tam vücut ağırlık olmadan bırakır.
Ambalaj: 100 ml şişe damlalık ile.

ENERJİ VERİCİ JEL
Cilt mikro uyarır. Cilt ve saç tonları üzerinde uygulamak ve biraz sabit ve aynı zamanda hafif bir etkisi oluşturma. Saç Dökülmesi Önleme, mevsimsel, düşen, işlemi yavaş hareket metabolizma uyarır ve gücü ve vücut saç ince ayar yapmak için verir ve vurguladı.
Ambalaj: 150 ml tüp.

Related

AŞK - kıvırcık ve kıvırcık saç - DAVINES
NATURALTECH - detoksifiye - DAVINES
NOURISHING - ARITMA - DAVINES
İYİ YAŞAM - DAVINES
simya ile ilgili - DAVINES
dışarı - DAVINES
NATURALTECH - DAVINES
AİLE DAKİKA - DAVINES
DOĞAL TECH: REPLUMPING - DAVINES
DOĞAL TECH: BESLEYİCİ - DAVINES
TEMEL SAÇ BAKIMI - DAVINES
TEMEL SAÇ BAKIM VE ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK - DAVINES
NATURALTECH: YENİLEME - DAVINES
TEMEL SAÇ BAKIMI: CURL SEVİYORUM - DAVINES
SIVI BÜYÜ - DAVINES

X

privacy