INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


DOĞAL TECH: REPLUMPING
DOĞAL TECH: REPLUMPING - DAVINES - Tedaviler - saç bakımı

DOĞAL TECH: REPLUMPING
DAVINES - Tedaviler - saç bakımı


esneklik ve nemlendirici cilt ve saç için

ŞAMPUAN pH 5.5-REPLUMPING
esneklik ve Erik üzerinden fitoceutici ile tüm saç tipleri için nemlendirici

Tam gövdeli ve zengin bir köpük oluşturduğu yumuşak doku. Saç yapısını değiştirmeden nazikçe temizler. İçeren fitoceutici Erik çıkarılan hücrelerini yaşlandırma mücadele ve böylece bizim organizma korumak radikallere karşı hareket polifenoller ve flavonoidler antioksidanlar açısından zengin. Ayrıca , Erik A vitamini zengin , B vitaminleri (B1, B2 ve s , ) ve C vitamini (5 mg). Potasyum , fosfor, magnezyum ve kalsiyum mineraller arasında bulunmaktadır. Hafif yüzey aktif maddeleri yavaşça temizlemek ve nemlendirmek için , bir eylem egzersiz elasticizing ve sıkıştırma için petitgrain önemli petrol.
Ambalaj: 250 ve 1000 ml şişe.

Saç kremi REPLUMPING pH 4.0
esneklik ve Erik üzerinden fitoceutici ile tüm saç tipleri için nemlendirici

Çözmek için formüle , kompakt ve her tip saç için yeni esneklik verir. İçeren fitoceutici Erik çıkarılan hücrelerini yaşlandırma mücadele ve böylece bizim organizma korumak radikallere karşı hareket polifenoller ve flavonoidler antioksidanlar açısından zengin. Ayrıca , Erik A vitamini zengin , B vitaminleri (B1, B2 ve s , ) ve C vitamini (5 mg). Potasyum , fosfor, magnezyum ve kalsiyum mineraller arasında bulunmaktadır.
Ambalaj: 150 ml 1000 ml şişe tüp , , 12 ml paketler.

SAÇ dolgu SUPERACTIVE REPLUMPING pH 5,0
dolgunlaştırıcı ve sıkıştırma serum hyaluronik asit ile

Güçlü kozmetik etkisi tarafından üretilen. Yürütülebilir dosyanın içinde yalnızca bu profesyonel tedavi , Uluslararası , kompakt, artırıyorsunuz ve kompakt saç yapısı. Saç giderilmesi daha uzun tutmak için izin verir. 6-8 şampuanlar tedavisi sürüyor. Hyaluronik asit olan molekül oluşturduğu güçlü hidrasyon ve stres koruma garanti edebiliyoruz iki şeker içerir.
Kullanım Talimatı: REPLUMPING REPLUMPING , gerekirse, DAB şampuan ve saç kremi uyguladıktan sonra saç kapalı ve saç dolgu profesyonel (tüm baş çok yakınında bulunuyor kuş bakışı yaklaşık 25 g) uygulaması ile devam edin. 10 dakika sonra durulama için bırakın. Stil ile devam edin. SAÇ dolgu maddeleri de kullanılabilir nemli ısı kaynağı altında , için 5 dakika çekim hızını azaltmak için.
Ambalaj: 1000 ml şişe.

SUPERACTIVE saç REPLUMPING dolgu-pH 7.2
dolgunlaştırıcı ve sıkıştırma sıvı Hiyalüronik asit ile

Güçlü bir kozmetik etki izinli. Bu kompakt no-durulama tedavi , sesleri ve saç yapısı artırıyorsunuz. Mükemmel nem etkisi vardır ve daha uzun ömürlü kıvrımlar sağlar. Hyaluronik asit olan molekül oluşturduğu güçlü hidrasyon ve stres koruma garanti edebiliyoruz iki şeker içerir.
Kullanım Talimatı: REPLUMPING REPLUMPING , gerekirse, DAB şampuan ve saç kremi uyguladıktan sonra saç kapalı ve saç spreyi dolgu (yaklaşık 3 g tüm baş) ile devam edin. Durulama değildir. Stil ile devam edin.
Ambalaj: flacon Buharlaştırıcı üzerinden 100 ml benzin yok.

Related

AŞK - kıvırcık ve kıvırcık saç - DAVINES
NATURALTECH - detoksifiye - DAVINES
NOURISHING - ARITMA - DAVINES
İYİ YAŞAM - DAVINES
simya ile ilgili - DAVINES
dışarı - DAVINES
NATURALTECH - DAVINES
AİLE DAKİKA - DAVINES
DOĞAL TECH: BESLEYİCİ - DAVINES
TEMEL SAÇ BAKIMI - DAVINES
TEMEL SAÇ BAKIM VE ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK - DAVINES
DOĞAL TECH: ENERJİ - DAVINES
NATURALTECH: YENİLEME - DAVINES
TEMEL SAÇ BAKIMI: CURL SEVİYORUM - DAVINES
SIVI BÜYÜ - DAVINES

X

privacy