INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


KERA TERAPİ : YOĞUN TEDAVİ
KERA TERAPİ : YOĞUN TEDAVİ - GARAGNANI - Tedaviler - saç bakımı

KERA TERAPİ : YOĞUN TEDAVİ
GARAGNANI - Tedaviler - saç bakımı


NOURISHING VE SAÇ VE YENİDEN YAPILANMA

/>
'yi

keratin yapılmış ve
Ceramidlerin aktif kompleksi konsantreYeniden yapılandırılması tedavi ve saç zarar, onlara daha fazla hacim veren ve penye. Ince saçlar için ideal ince ve kırılgan. Onun özel formülasyonu ince bir koruyucu film içinaynı dış sayesinde korumaya yardımcı, keratin ve seramidiçeriğisaç iyileştirici eylem sayesinde yapar.
kutusu: 125 ml sprey şişe,.

/>
LOSYON YENİDEN YAPILANMA keratin yapılmış ve seramid aktif kompleksi konsantre
Bu, temel formülasyon içinde, özellikle kozmetik özelliklere göre en son kullanan özel bir preparattır. Keratin, yüksek konsantrasyon ve esansiyel amino asitler, enerji, arıtma ve uyarıcı varlığı sayesinde,yeniden hareketseramid ve pantenol, gelişmiş bir kompleksin varlığı, hem de yeni nesil klima tarafından tercih edilmektedir. Daha sonrasaç ve saç derisi kimyasal saldırılara ve dış etkenlere karşı koruma ve savunma, doğal kaynakları ile gelişmiş olduğu ile birlikte beslenme ve hidrasyon bu belirli eylemleri garantilidir. Ayrıca, elektrostatik yüklerin ortadan kaldırılması ve proteinli bir bariyer koruyucu birsaç, sağlıklı ve doğal.
oluşumunu destekler, deri asitlik optimal duruma getirerek, koruyucu bir etki göstermiştir kutusu : 10 ml tek doz şişeleri kutu.

Related

AMPUL ÖMRÜ - GARAGNANI
KERA TEDAVİSİ: YOĞUN TEDAVİ - GARAGNANI

X

privacy