INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


MIRACL TEDAVİSİ
MIRACL TEDAVİSİ - HALONIS - Tedaviler - saç bakımı

MIRACL TEDAVİSİ
HALONIS - Tedaviler - saç bakımı


KERATIN TAMİR SİSTEMİ

brasiliana sıfır keratin tedavisi Argan yağı ile yeniden yapılanma.
KERATIN ONARIM ŞAMPUANI
Bir şampuan ile Detangling, eylemi ve hemen yeniden yapılanma; yeniden yapılanma parlatma hafif yüzey aktif maddeleri ve cilt dostu karışımı ile formüle edilmiş, hydrolipidic bariyer; tükenmiş olmadan saç nazikçe temizler saç yumuşak, parlak ve yumuşak kalıyor., Hidrolize Keratin onarıcı eylemi, Argan yağı son derece besleyici ve onun Anti-Ageing ve türevi Limnanthes Alba quaternised klima ve koruyucu eylem yeniden yapılanma. Klima ve eylem parlatma yoğun egzersiz. Ürün hyaluronik asit dolgu-eylem anti-aging ve Allantoin için zenginleştirilmiş yatıştırıcı Anti-tahriş edici.
Ambalaj: 250 ml şişe.

KERATIN onarım losyon acil eylem
Kişinin üzerindeki etkileri giderek artan su ile (yumuşak köpük şekillendirme); saç kütikül Klima riallineandone ölçekler ve ayrıntılı olarak yeniden yapılandırır. Hydrolysed Keratin Argan yağı ve Limnanthes Alba ile.
Paket: 10 ml tüpler 10 adet kutu.

ONARIM KERATIN RECONSTRUCTOR
Bırak da Klima sprey

Yumuşak, parlak ve yumuşak yaprakları saç eylem 'yeniden yapılanma ve hemen parlatma' detangling., 'Yeniden yapılanma ve güç yaşlanmayı besleyici Argan yağı' Keratin onarıcı eylem hidrolize içerir ve Limnanthes Alba quaternised klima ve koruyucu eylem bir türevi.
Ambalaj: 125 ml sprey şişe.

KERATIN ONARIM MASKESİ
keratinli yeniden yapılandırma maskesi

Yumuşak emülsiyon ve pürüzsüz Detangling eylem, yeniden yapılanma ve hemen parlatma; yeniden oluşturur ve saç yapısını iyileştirir. Anti-kabarmayı eylem. Yumuşak, parlak ve yumuşak saç bırakır. " Hidrolize Keratin onarıcı eylemi, Argan yağı yeniden yapılanma ve Anti-Ageing Besleyici yüksek güce sahip olduğunu Limnanthes Alba quaternised klima ve koruyucu eylem petrol türevi. Bu da onun çok yüksek bir yeniden yapılanma ve özellikleri parlatma için bilinen keten yağı ile zenginleştirilmiştir.
Ambalaj: 200 ml kavanoz.

Related

MIRACL TERAPİSİ - SİSTEM ENERJİ - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
MIRACL TERAPİSİ - YATIŞTIRICI PETROL ŞAMPUAN - HALONIS
REBUILDER EVRİM - HALONIS

X

privacy