INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


MIRACL ТЕРАПІЯ
MIRACL ТЕРАПІЯ - HALONIS - Лікування - догляд за волоссям

MIRACL ТЕРАПІЯ
HALONIS - Лікування - догляд за волоссям


КЕРАТИН РЕМОНТ СИСТЕМИ

Реструктуризація brasiliana нуль кератин лікування з аргановою олією
КЕРАТИН РЕМОНТ ШАМПУНЬ
Шампунь з Detangling, полірування реструктуризації дій і негайного реструктуризації; сформульовані суміш м'який поверхнево-активних речовин і шкіри дружніх, м'яко очищає волосся без його вичерпані hydrolipidic бар'єр; залишає волосся м'якими, блискучими і м'які., Містить гідролізувати кератин загальнозміцнюючу дію, Аргана олія дуже поживний і реструктуризації своїх анти-старіння і похідне Limnanthes Alba quaternised кондиціонування та захисної дії. Вправа кондиціонування і полірування інтенсивного дії. Продукт збагачений гіалуронова кислота наповнювача дія Anti-aging і алантоїн для заспокоєння анти-дратівливими.
Тара: 250 мл флакон.

КЕРАТИН ремонт ЛОСЬЙОН негайних дій
Чинить її впливу на контакт з водою (формування м'які піна); кондиціонування волосся кутикули ваги riallineandone і Реструктурує в глибину. З Hydrolysed кератин масла Аргана і Limnanthes Alba.
Пакет: 10мл флаконах коробка з 10 шт.

КЕРАТИН РЕМОНТ RECONSTRUCTOR
відпустки в кондиціювання спрей

Detangling акції «реструктуризація та негайного полірування» залишає волосся м'якими, блискучими і м'які., Містить гідролізувати кератин загальнозміцнюючу дію 'Аргана олія реструктуризації і живити влади проти старіння' і похідне Limnanthes Alba quaternised кондиціонування та захисної дії.
упаковка: 125 мл пляшці спрей.

КЕРАТИН РЕМОНТ МАСКА
keratinous маска реструктуризації

М'які емульсії і гладкою Detangling дія, реструктуризації і негайного полірування; відновлює і покращує структури волосся. Анти-Frizz дій. Залишає волосся м'якими, блискучими і м'які., Містить гідролізувати кератин загальнозміцнюючу дію, Аргана масло з високої потужності реструктуризації і живити проти старіння є похідною від нафти з Limnanthes Alba quaternised кондиціонування та захисної дії. Він також багатий на оліфою відомий своєю дуже високий реструктуризації і полірування властивості.
Тара: баночці 200 мол.

Related

MIRACL ТЕРАПІЯ - АКТИВІЗАЦІЇ СИСТЕМИ - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
MIRACL ТЕРАПІЯ - ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ШАМПУНЬ НАФТИ - HALONIS
REBUILDER ЕВОЛЮЦІЇ - HALONIS

X

privacy