INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


ПРОСТИЙ 3 АБСОЛЮТНОГО
ПРОСТИЙ 3 АБСОЛЮТНОГО - LISAP - Фарби для волосся

ПРОСТИЙ 3 АБСОЛЮТНОГО
LISAP - Фарби для волосся


Senza аміаку, PPD, Резорцин

Надзвичайно делікатній колір і послуги, призначені для тих, які мають чутливої шкіри проблеми. АБСОЛЮТНА легко досягається завдяки його MICROEMULSION комплексу Anti-age , комплекс здатні запобігти старіння структури волосся: на MicroEmulsion уповільнює початкова швидкість окислення суміші (фарбування крем + розробник) , підвищує інтенсивність кольору і сприяє швидше релізу активів барвники в корі капілярної.
Сьогодні MICROEMULSION комплексу були збагатив з A3 ПІГМЕНТИ , кольори пігментів, що стоїть на якорі в Капелло в останній довше, зберігаючи незміненому колір, шампунь після шампунь. Збагачений АРГАНА масло і КЕРАТИН , залишає волосся м, якими і шовковистим навіть після колір. НЕПЕРЕМОЖНИЙ ОХОПЛЕННЯ легко застосувати без проміжних суміші з іншими нюанси гарантії 100% покриття білий волосся без додавання природним базисом для тривалий колір блискучих як просто зробив.

• Безпечне і ніжний на шкірі;
• Висока насіння;
• Неймовірні блиск;
• Колір тривалість.

відтінків: доступні в 55 кольори + 4 Червоної пристрасті: , RUBY Корал, червоне дерево міді, що містять нові інноваційні барвники пігментів, які забезпечують , червоний, також пружність та глибину кольору для завидну результат є інтригуючою і багатогранний спосіб. Універсальний і режисер , зате аристократ молодий і повною. Діапазон SUPERLIFT і TONALIZZANTI пропонує надзвичайні результат і покращений краси. Більш нейтральний ultrachiara продуктивність і контрастні жовті відтінки розпаду меланіну. Безпеки і спокою легко формулювання 3 абсолютного дозволяє блискучі результати за кордон, 5 ВІДБІЛЮВАННЯ тонів.
Лінія 3 абсолютного збагачений КАВИ і МАКАДАМІЇ АБСОЛЮТНА АБСОЛЮТНОЇ запропонувати професіоналів, інтенсивності і глибини із reflections у мокко.

спосіб використання: змішати у співвідношенні 1: 1 , тільки 5 РОЗРОБНИК EASY у 10 , 20 , 30 і 40 томів. Залиште на 30 хвилин і змийте. Для подальшого обслуговування та гарантія постійний захист за допомогою LISAP АБСОЛЮТНОЇ ЗАХИСНІ СПРЕЙ ПОФАРБОВАНИЙ волосся.

Тара: 60 мл трубки.

Related

LK ANTIAGE - LISAP
Ескалація ПОВІДОМЛЕННЯ КОЛІР - LISAP
ескалація ЛЕГКО - LISAP
LK ФРУКТИ - LISAP
LISAP MAN КОЛІР - LISAP

X

privacy